Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortaleБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 let's kill sunday with LOVE :))

Go down 
2 posters
АвторПорака
fros_ina
Почесен Член
Почесен Член
fros_ina


Број на мислења : 36
Localisation : pokraj pi ups pc :))
Registration date : 2007-03-27

let's kill sunday with LOVE :)) Empty
ПишувањеПредмет: let's kill sunday with LOVE :))   let's kill sunday with LOVE :)) Icon_minitimeСре Мар 28 2007, 00:49

jas licno bi ja ubila ladnokrvno bez oko da mi trepne...ama zs da ja ubieme...kako da ja ubieme...a ne, nemoze, pa jas nejkam da odgovaram za ubistvo...a ne posebno za edna "nedela" Laughing Laughing Laughing
sala na str.. bi mozelo toa da se stori so ubava prosetka, piknik, druzenje, filmovi...a ako nedelata e poliena so dozd ili loso nevreme...togas spienje, spienje, spienje...citanje dobra kniga, nedela e den za banjanje Very Happy za sportuvanje ...gledajte na posvetlata str na nedelata taa i pokraj se ne zasluzuva da se kill Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Sa_sha
Администратор
Администратор
Sa_sha


Број на мислења : 103
Age : 103
Localisation : Somewhere in Your Hard-Disk
Registration date : 2007-03-24

let's kill sunday with LOVE :)) Empty
ПишувањеПредмет: Re: let's kill sunday with LOVE :))   let's kill sunday with LOVE :)) Icon_minitimeСре Мар 28 2007, 02:18

Да, let's kill sunday with love. On First of April we all gonna kill Sunday with Love !!! Very Happy Се согласувам со тебе Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.SundayKill.co.nr
 
let's kill sunday with LOVE :))
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ..:: Недела ::.. :: Како вие би ја убиле Недела?-
Отиди до: